Президент РК "Львів - Ратуша"
Сергій Топольський

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

04.12.2007
Проблеми кардіохірургії Львівщини

Наш гість, це завідувач І-го кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні - головний кардіоторокальний хірург Львова п. Віталій Аверчук. Доктор Аверчук відгукнувся на запрошення нашого клубу висвітлити стан справ та проблеми,що існують в цьому напрямку медицини.

Одним з учнів піонерів укранської кардіохірургії, таких як Амосов,Даниленко,Бабляк, є пан Віталій. Він повідомив ,що з часів зародження кардіохірургії Львів тримає стабільне 2-ге місце серед кардіоцентрів України поступаючися лише столиці. Щорічно у Львові оперують в середньому 1000 важкохворих й потреби у втручаннях постійно зростають.
"В нас здійснюють всі види операцій на відкритому серці, окрім пересадки серця. Але й в цьому напрямку проводиться необхідна робота"- розповідає доктор.
Серед основних проблем сучасної кардіоторокальної хірургії це мала кількість операційних столів, слабка матеріально-технічна база та коштовність витратних матералів.
Тому провідними кардіологами Львова створений благочинний фонд "Кардіо" для акумулювання коштів для здійснення ургентних операцій та допомоги хворим з соціально-неспроможних прошарків населення. 
Також спікер розповів про співпрацю львівських кардіохірургів з польськими та французькими колегами та коротко зупинився щодо державної позиції  в цих країнах до кардіохірургії.
Віталій Аверчук - головний кардіоторокальний хірург ЛьвоваКлубний сувенір від президента РК "Львів-Ратуша"


попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 6752534