Президент РК "Львів - Ратуша"
Сергій Топольський

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

17.12.2007
Різдвяні вітання ГубернатораДорогі колеги - Ротарійці!

Незабаром – Різдво і Новий Рік, які ми маємо зустріти достойно.
Це не так просто, адже серед навали передсвяткових обов’язків  ми найбільше мріємо про кілька днів відпочинку.
Напередодні Новорічних свят я би хотів подякувати Вам за створення того хорошого настрою, з яким проходять наші зустрічі, за товариські, сповнені порозуміння і доброти слова, а також за те, що Ви пам’ятаєте, і при нагоді нагадуєте мені про наближення Різдва Христового і про те, що нам треба усвідомлювати те добро, яке воно несе з собою.
Бажаю усім Ротарійцям духовного спокою, але і свідомості того, що нашим головним завданням є досягнення не того, що видніється на горизонті, а того, що знаходиться від нас на віддалі простягнутої руки. Як казав Махатма Ганді: "Що б ти не зробив, не варте уваги, надзвичайно важливо, щоби ти це зробив".
Ми усвідомлюємо, куди нам треба йти, і це прекрасно, але треба ще і вказувати іншим,куди йти. Бажаю усій Ротарійській родині відкритого шляху до досягнення цілей у Ваших діяннях, дороги до духовної досконалості, а разом з цим – збагачення наших родинних і товариських зв’язків, щоб свята, яка наближаються, здійснили Ваші сокровенні мрії.
До моїх побажань календар і традиція додають Вам скромний дарунок – декілька вихідних днів, у які Ви можете дозволити собі забути щоденні турботи.

Веселих і радісних свят!

Губернатор Дистрикту 2230

Андрій Баганичпопередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 6752534