Президент РК "Львів - Ратуша"
Сергій Топольський

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

26.12.2007
Ротарійці святкують Новий 2008 рік

Спільно святкувати Новий Рік стало доброю традицією для нашого клубу. Ось й цього року 25 грудня в готелі "Дністер" ротарійці святкували Новий Рік. Дійство відбулося на 9 - му поверсі готелю, де в розпорядженні ротарійців був конференц - зал та бар "Панорама" з чудовим виглядом на вечірній Львів. В імпрезі приймали участь представники РК "Львів - Ратуша", РК "Львів" та РК "Леополіс" . Атмосферу Львівського ретро створювали елегантні краватки - метелики в поєднанні з камізельками в чоловіків та жінки у вишуканих вечірніх сукнях 30-х років.
Згодом завітав Дід Морозенко з Новорічними вітаннями . Святковий фейерверк, який можна було спостерігати з на галереї бару, завершив вітання Морозенка.
Кульмінацією забави був благочинний аукціон, кошти від якого будуть спрямовані для допомоги Львівському притулку для неповнолітніх. На аукціоні були продані ексклюзивні речі ручної роботи.
Серед лотів картина 12 - річної учениці Львівської художньої школи Софійки Сулій на тему "Ротарі очима дитини". Також були продані чоловічі та жіночі вишиванки з ротарійським логотипом розроблені та виконані дизайн - студією з  м.Івано - Франківська. Завершувала благочинний аукціон загальна знимка ротарійців , яка була зроблена перед початком забави. Знимка підписана всіма ротаріцями та завірена печаткою РК "Львів - Ратуша". 
За результатами лотереї та аукціону було зібрано 3600 гривеь.
Кращі дрескоди не залишилися поза увагою організаторів дійства. Переможці отримали фірмові сумки від президента РК "Львів - Ратуша" Юрія Малюка. Перед початком забавиДрескод РК "Львів - Ратуша" бездоганний

 

Роман Біль проводить аукціон.                      Сергій Юдін збирає кошти. Хто хоче придбати знимку на память?

 

Жіноча вишиванка користується попитом.    Самий стильний чоловік Андрій Гаук   

 

Сама стильна жінка Богдана Мельник            Танець переможцівРатуша святкує
Гості з РК "Львів - Центр"попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 6752534