Президент РК "Львів - Ратуша"
Наталія Витрикуш

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

27.12.2008
Ротарійський Новий рік в стилі Диско

Львівська ротарійська сімя 25 грудня відсвяткувала корпоративний Новий рік. Як й було задекларовано новорічні святкування проходили в стилі "Диско 70 - х". Гарному настрою сприяли відповідний одяг ротарійців, музична програма підготовлена відомим Львівським шоуменом Ігорем Мосєсовим й те, що запропонований стиль музики нагадав про роки юності більшості ротарійців.
Вечірку з новоріічними вітаннями розпочав президент РК "Львів - Ратуша" Маркіян Дрібнюк. Після цього була розіграна лотерея для всіх учасників вечірки. До привітань ротаріців долучився минулорічний переможець конкурсу "Шанс" Павло Табаков та виконав декілька пісень зі свого репертуару. Згодом представники всіх Львівських клубів зичили здоровя та процвітання ротарійській родині. Також було привітання від Губернатора дистрикту Тадеуша Плюзінського яке повідомив його асистент на Україні Ярослав Музичко. 
Незабули й ротарйці про благочинні справи, зокрема було проведено аукціон. Серед лотів були книжка про Володимира Івасюка, компакт диски з світовими хітами 70 - х років. Затяту боротьбу серед потенційних купців викликали фотоальбом "Львівські ротарійці" (автор Ю. Фургала) та картина "Ротарі очима дитини" випускниці дитячої художньої школи Софії Сулій. Загалом було зібрано понад 2000 грн., які будуть спрямовані для допомоги дітям Львівського притулку.
Крім цього були вручені спеціальні призи за найкраще чоловіче / жіноче відображення в одязі стилю Диско  70 - х.Вечірка ось - ось розпочнетьсяДжинсовий стиль витриманийНоворічні вітання від президента РК "Львів - Ратуша" Маркіяна Дрібнюка Щасливий лотерейний квитокВітає президент РК "Львів" Юрій СамураПривітання від президента РК "Львів - Леополіс" Тараса РудькаВітає РК "Львів - Центр" в особі Світлани КашкадамовоїВітає представник Губернатора Ярослав МузичкоСпівоче вітання від Павла ТабаковаТренер дистрикту Павло Кашкадамов згадує про далекі 70 - іУ ротарійців з РК "Львів - Ратуші"  стовідсоткове попадання стилюАукціоніст Генадій Кройчик та скарбник Юлія Дацко розігрують лотиПросто гарний настрійФотоальбом у першого переможця Світлани КубівМихайло Щучак забирає світові шлягери того часуКартину юної художниці придбав Юрій ПаращакСпецпризи за краще втілення дрескоду для Ігора Шпарика та Світлани КубівМузичний супровід від Ігоря МосєсоваДиско 70 -х


попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 680 99 66