Президент РК "Львів - Ратуша"
Наталія Витрикуш

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

20.03.2010
IV-й турнір "Що? Де? Коли?"

Ротарі клуб "Львів - Ратуша" спільно з Головним управлінням освіти і науки Львівської облдержадміністрації 20 березня 2010 року провели 4 - й щорічний обласний турнір серед вихованців шкіл - інтернатів для дітей сиріт, дітей без батьківського піклування, дитячих будинків - сиротинців області з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".
В інтелектуальній грі взяли участь вихованці дитячих будинків - сиротинців Буського, Камянка - Бузького, Золочівського, Самбірського районів та Червоноградської згальноосвітньої школи - інтернату для дітей - сиріт, дітей без батьківського піклування. Перемогу в турнірі виборола команда "Діти підземелля" вихованців Червоноградської згальноосвітньої школи - інтернату для дітей - сиріт, яка нагороджена телевізором та екскурсійною поїздкою до Львова і відвідинами Львівського Аквапарку. Проведення турніру стало гарною клубною традицією, яка триває вже четвертий рік.
Новинкою цьогорічного турніру було паралельне змагання команди ротарійців проти  команди вихователів сиротинців.Президент РК "Львів - Ратуша" В. Сухой відкриває турнірКоманда вихователівПід час гриКоманда ротарійцівОголошення переможцівЦінні подарунки за призові місцяНагороджується команда за почесне 2-ге місце"Діти підземелля" діляться враженнями з ЗМІ


попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 680 99 66