Президент РК "Львів - Ратуша"
Сергій ТопольськийДіяльність клубу розпочалася з опікування парку ім. Івана Франка у Львові, а саме клуб протягом багатьох років придбає та встановлює в парку предмети благоустрою. 
Першою акцією клубу була допомога приймальнику - розподільнику для неповнолітніх МВС України у Львівській області, зокрема клуб встановив в окремих кімнатах металопластикові вікна та придбав комлект постільної білизни для дітей розподільнику.
Одним з найбільших проектів клубу стала спільна з канадійськими ротарійцями допомога притулку для дітей при Львівській облдержадіністрації.
Долучився клуб й до автоматизації дитячих комунальних бібліотек м. Львова, а саме укомплектував їх компютерами, принтерами та сканерами.
Гарною традицією стали проведення клубом щорічних турніру "Що? Де? Коли?" серед сиротинців Львівської області та Ротарійського Нового року з благочинним аукціоном.
Також наш клуб виступив опікуном ротарійських стипендіатів з Японії та Канади.
На даний час спільно з канадійськими ротарійцями клуб  придбав й встановив інкубатор для немовлят пологового відділення Радехівської центральної районної лікарні та реанімаційний столик для немовлят Городка

79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 6752534