Президент РК "Львів - Ратуша"
Наталія Витрикуш

Як можна описати організацію, що носить назву Ротарі? Існує так багато рис, характерних для Ротарі Клубу, так само як і видів діяльності мільйонів Ротарійців! Серед них такі, як служіння, інтернаціоналізм, товариськість, поширення доброї волі та взаєморозуміння у світі, просування високих етичних стандартів, піклування про інших, а також і настільки притаманна Ротарі класифікація членства за професіями та багато інших.

У 1976 році Рада директорів Ротарі Інтернешнл вирішила створити стисле визначення фундаментальних аспектів Ротарі. Вона звернулася до трьох осіб, які на той час служили в Комітеті громадських зв’язків Ротарі, запропонувавши їм створити визначення Ротарі в одному реченні. Цей комітет після ретельної праці, розглянувши 76 пропозицій, які до нього надійшли, зупинився на ось такому визначенні, яке з тих пір вживається у різних Ротарійських публікаціях:

“Ротарі – це організація бізнесменів та людей різних професій усього світу, що об’єдналися для гуманітарного служіння, впроваджуючи високі морально - етичні стандарти в усіх професіях, та для зміцнення доброї волі і миру на землі.”

Це 31 слово варто пам’ятати, коли хтось питає вас: “А що таке Ротарі Клуб?”

79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 680 99 66