Президент РК "Львів - Ратуша"
Наталія Витрикуш

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

08.06.2013
Ратуша відсвяткувала 10-річчя заснування клубу

РК "Львів - Ратуша" в урочистій й піднесеній атмосфері відсвяткував ювілей. Засідання пройшло в символічному для клубу місці, а саме в Сесійній залі Львівської міськради. Серед численних українських та зарубіжних гостей були присутні також представники клубів партнерів з Італії, Німеччини,Японії. А також був присутній мер Львова - Андрій Садовий.
Після офіційного відкриття засідання президентом клубу Михайлом Щучаком слово отримав господар міста та приміщення  Андрій Садовий. Міський голова привітав ротарійців з ювілеєм та подякував за діяльність скеровану на розвиток місцевої громади та доброчинність, що є актуальним для міста європейського рівня, яким є Львів.
Установчий президент Світлана Кубів розповіла про розвиток клубу, його характер та ротарійський дух, що панує в нашому колективі. 
Юрій Малюк, один з членів ініціативної групи по створенню РК "Львів-Ратуша", зупинився на історії, становленні клубу, перших кроках новоспеченої ротарійської спільноти.
Про результати діяльності за звітний період, численні мечінг гранти, доброчинну діяльність, співпрацю на міжнародному рівні та спільні подорожі  доповів паст - президент Андрій Бейзик.
Крім цього на на засіданні когорта ротарійців  поповнилася новим членом Богданом Фуртаком. Ротарійську відзнаку новоспеченому колезі урочисто вручив чинний президент клубу Михайло Щучак.
Також Ратуша отримали чисельні поздоровлення від представників Дистрикту, інших ротарі клубів, гостей та пісенний подарунок від зразкового дитячо - юнацького хору "Радуниця".
По закінченню офіційної частини всі бажаючі мали можливість оглянути захоплюючий краєвид Львова з даху будівлі міської Ратуші.

Друга частина святкування, а саме святковий фуршет, відбувся в одному з найкращих банкетних залів Львова - Леополіс Холі торговельної галереї "Опера Пасаж".

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 680 99 66