Виїздне засідання клубу відбулося в пабі - ресторані "Mons Pius", що у Львові на вулиці Лесі Українки, 14. Святкування були присвячені зростанню клубу, а саме прийняттю нового члена - Маряни Козлової. Засідання пройшло в дружній, теплій атмосфері й задоволення від того, що клуб зростає завдяки кращій половині людства.
![](/images/IMG_6454.JPG)
Під час засідання
![](/images/IMG_6465.JPG)
Напутнє слово від Президента Андрія Бейзика
![](/images/IMG_6467.JPG)
Урочистий момент вручення значка
![](/images/IMG_6464.JPG)
Ротарієць - Маряна Козлова
|