Президент РК "Львів - Ратуша"
Наталія Витрикуш

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

28.10.2013
Виховання акторської харизми від Романа Біля

На черговому засіданні клубу наш колега Роман Біль презентував власний творчий доробок, а саме методичний посібник «Виховання акторської харизми», який повинен зацікавити не лише театралів, але кожного, хто провадить публічне життя і бажає бути в ньому успішним.
Дана праця є результатом особистого досвіду роботи  Романа в театрі, власних експериментів над собою, підкріплених міркуваннями визначних діячів світового театру, філософії, психології, майстрів йоги та інших систем самовдосконалення, а також практичною роботою зі студентами - акторами.
Автор розповів, що харизма розглядається в посібнику як сукупність властивостей акторського інструментарію, який можна і треба розвивати. Також Роман зазначив, що з посібника можна почерпнути багато корисного, якщо поставити перед собою ціль зробити себе Актором з великої літери. Подані вправи і коментарі допоможуть пізнати самих себе як «біологічну машину», що складається з трьох основних інструментів: тіла, свідомості і психоенергетики, дослідити структуру цих інструментів, їх функції та умови успішної роботи. Саме успішної, бо синонімом до слова «харизма» є «успіх».

Серед гостей нашого засідання був присутній член Спостережної Ради ПАТ АКБ "Львів" Ірина Заячук.

Під час засідання клубу
попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 680 99 66