Президент РК "Львів - Ратуша"
Наталія Витрикуш

попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна

23.10.2013
Ратуша забезпечила чисту воду для школярів Сколівщіни

В березні 2013 року РК Львів - Ратуша прийняв рішення про організацію і реалізацію Мечінг Гранту з водопостачання загальноосвітньої школи 2-3 ступеня в селі В. Рожанка Сколівського району Львівської області. Слід зазначити , що на той час єдиним джерелом водопостачання школи був колодязь глибиною 5 метрів, що знаходився на лівобережній частині долини річки Рожанка.

Реалізація задуманого проекту почалась з пошуків учасників як юридичних так і фізичних осіб та формування бюджету. Наш клуб Львів - Ратуша став ініціатором та організатором проекту. Фінансово підтримали проект наступні ротарі клуби:

РК Львів-Ратуша (Україна)

РК Codogno (Італія)

РК Львів (Україна)

РК Auerbach (Німеччина)

Крім цього, безпосередній грошовий внесок в підтримку проекту здійснив координатор проекту - президент клубу РК «Львів – Ратуша» Михайло Щучак.

Зібрані кошти при дофінансуванні на рівні дистриктів та Фундації Ротарі й склали 17700 доларів США. За ці кошти було виконано роботи, що включали проект розвідувально – експлуатаційної свердловини з погодженнями у встановленому порядку, комплекс будівельно-монтажних робіт по бурінню і облаштуванню свердловини водопідйомним обладнанням, прокладанням водоводу довжиною 140 метрів, паспорт і хімічний аналіз води.

Для здійснення задуманого проекту було обрано проектно - будівельну фірму ПП «Будводпроект», яка спеціалізується у галузі зовнішнього водопостачання. До кінця травня був виконаний і погоджений у встановленому порядку.

З нагоди святкування 10-ї річниці РК Львів-Ратуша на початку червня поточного року до Львова приїхали численні гості серед яких були представники двох зарубіжних ротарі клубів учасників проекту, а саме РК Codogno (Італія) та РК Auerbach (Німеччина). 11 червня 2013 року відбувся спільний виїзд учасників проекту в с. В. Рожанку для ознайомлення з реальним станом справ.

Під час візиту відбулась тепла гостинна зустріч з керівництвом району Головою Сколівської РДА Гнатишиним Михайлом Ярославовичем, Головою Сколівської районної ради Гнатишиним Миколою Стефановичем,.Керівником управління з питань освіти, молоді та спорту Сколівської РДА Губишем Любомиром Ярославовичем, Сільським голова с. В.Рожанка Фединяк Ярославою Михайлівною та педколективом на чолі з директором школи Пинів Оксаною Іванівною.

Наші колеги - ротарійці були надзвичайно приємно вражені теплотою прийому і неповторною красою нашого карпатського краю. Відїжжаючи з села В.Рожанка ми були впевнені що наступний наш колективний приїзд буде знагоди завершення проекту і здачі його в експлуатацію.

Бурові роботи та облаштування свердловини розпочалися 28 липня 2013 року та тривали протягом двох місяців. Жовтень місяць став завершальним в реалізації проекту. Офіційно проект «ЧИСТА ВОДА» було завершено 23 жовтня 2013 року.

В приміщенні Верхньорожанківської загальноосвітньої середньої школи з цієї нагоди зібралися численні гості. На урочисте завершення проекту з водопостачання школи крім учасників проекту приїхали представники преси та Львівського телебачення.

Щирі слова подяки за виконану роботу по забезпеченню чистою водою школи на адресу ротарійців пролунали з вуст директора школи Оксани Пинів і Мирослава Губиша – головного освітянина району.

Із заключним словом виступили голова Сколівських РДА Михайло Гнатишин та районної ради Микола Романишин. Вони відзначили, що вже роками Сколівщина співпрацює з ротарійцями Львова, а також приємним є факт зародження співпраці з італійськими та німецькими ротарійцями.

Керівники району подякували ротарійцям і вручили від Сколівщини грамоту ротарі-клубу «Львів-Ратуша» за активну благодійну підтримку територіальних громад Сколівського району та успішну реалізацію проекту “Чиста вода” в с. В. Рожанка.
попередня
дата:    перейти     до всіх новин
наступна
79000, Україна, м. Львів, info@rc-ratusha.lviv.ua
вул. Словацького, 1, а/с 118 тел. +380 67 680 99 66